§7 ust.1 pkt 4) e

 e) przeprowadzanie i analizowanie badań naukowych z zakresu oświaty, w szczególności związanych ze specyfiką i potrzebami szkoły, oraz wykorzystywanie wyników tych badań do podnoszenia jakości pracy szkoły.


Przeprowadzenie badań w piątych klasach na temat samooceny, jakości życia, radzenia sobie ze stresem, korzystania z mediów społecznościowych oraz lęku. 

Badania przeprowadzałam do swojej pracy magisterskiej, za zgodą pana dyrektora oraz wszystkich uczniów klasy 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anna Radwańska