§7 ust.1 pkt 4) e
e) przeprowadzanie i analizowanie badań naukowych z zakresu oświaty, w szczególności związanych ze specyfiką i potrzebami szkoły, oraz wykorzystywanie wyników tych badań do podnoszenia jakości pracy szkoły.
Przeprowadzenie badań w piątych klasach na temat samooceny, jakości życia, radzenia sobie ze stresem, korzystania z mediów społecznościowych oraz lęku.
Badania przeprowadzałam do swojej pracy magisterskiej, za zgodą pana dyrektora oraz wszystkich uczniów klasy
Komentarze
Prześlij komentarz